Bioderma Polska | Kultowy płyn micelarny

Allez au contenu Allez à la navigation

Kultowy płyn micelarny

To właśnie w skórze BIODERMA znalazła inspirację do stworzenia pierwszego na świecie dermatologicznego płynu micelarnego. Opracowany ponad 20 lat temu przez biologów Laboratorium Bioderma, Sensibio H2O to rewolucja w oczyszczaniu oraz demakijażu skóry wrażliwej. Formuła Sensibio H2O to składniki aktywne zbliżone do składu skóry – delikatne oczyszczanie przy zachowaniu doskonałej tolerancji. Rekomendowany przez dermatologów Sensibio H2O stał się podstawą codziennego rytuału oczyszczania skóry. Tworząc pierwszy płyn micelarny Sensibio H2O BIODERMA zrewolucjonizowała oczyszczanie i demakijaż. Dzisiaj butelka z różową nakrętką zyskała na całym świecie status kultowego produktu.

Pierwszy płyn micelarny w pełni kompatybilny ze skórą

Pierwszy_na_swiecie_plyn_micelarny_Sensibio_h2o

Sensibio H2O był pierwszym na świecie płynem micelarnym. Jego sekret to micele estrów kwasów tłuszczowych, czyli cząsteczek, które skutecznie pochłaniają brud i zanieczyszczenia.Estry kwasów tłuszczowych, z których zbudowane są micele zawarte w płynie, mają podobną budowę do związków, które naturalnie występują w błonie komórkowej naszej skóry. Dzięki temu naturalnie pomagają odbudować jej warstwę hydrolipidową.

Micele zawarte w płynie to cząsteczki o kulistym kształcie, które pochłaniają brud i zanieczyszczenia do swojego wnętrza. Zbudowane są z substancji, które z jednej strony łączą się ze związkami tłuszczowymi, a z drugiej z wodą. Taka budowa pozwala części odpowiadającej wodzie „trzymać się” płynu, a części od tłuszczów „wyłapywać” wszelkie zanieczyszczenia na skórze. Ta unikalna formuła pozwala bardzo dokładnie oczyścić skórę i jednocześnie uniknąć podrażnień. Budowa zgodna z biologią naszej skóry nie tylko nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka, ale i łagodzi powstałe już podrażnienia.

Co sprawia, że Sensibio H2O jest wyjątkowy?

Płyn micelarny Sensibio H2O usuwa nawet wodoodporny makijaż, dokładnie oczyszczając skórę twarzy i wokół oczu. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko.

Płyn Micelarny Sensibio H2OKoi i łagodzi

Połączenie kojących składników aktywnych z wyciągiem z ogórka łagodzi podrażnienia i ogranicza zaczerwienienia. Zmniejsza reaktywność skóry i chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (fruktooligosacharydy, ramnoza, mannitol, xylitol)

Dermatologiczne bezpieczeństwo

Sensibio H2O jest jedynym płynem micelarnym, który zawiera wysoko oczyszczona wodę o aptecznej jakości. To oznacza, że woda ta jest całkowicie nieszkodliwa dla skóry.

Biologiczny mimetyzm

Micele zbudowane z estrów kwasów tłuszczowych mają podobną budowę do związków, które naturalnie występują w błonie komórkowej naszej skóry. Dzięki temu naturalnie pomagają odbudować jej warstwę hydrolipidową.

Skuteczny

Oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust.

Doskonale tolerowany

Hipoalergiczna formuła jest całkowicie wolna od jakichkolwiek składników podrażniających takich, jak parabeny, alkohol, perfumy czy mydło. Jest w 100% bezpieczna dla skóry.

Dlaczego Sensibio H2O jest Nr 1?

Rewolucyjna formuła oraz kultowe opakowanie z charakterystyczną różową nakrętką sprawa, że Sensibio H2O nie sposób pomylić z żadnym innym płynem micelarnym. Jego globalny sukces potwierdza fakt, że butelka Sensibio H2O sprzedawana jest co 3 sekundy * w aptekach na całym świecie.

Formuła pierwszego płynu micelarnego Bioderma została rozszerzona na wszystkie typy skóry. Różne kolory nakrętek pomagają w identyfikacji, który płyn przeznaczony jest do określonego typu skóry: różowa nakrętka – skóra wrażliwa, niebieska - skóra odwodniona, zielona – skóra mieszana i tłusta.

Pierwsze miejsce** wśród płynów micelarnych sprzedawanych w aptekach sprawia, że Sensibio H2O to kultowy preparat do codziennej higieny skóry twarzy. Sensibio H2O można znaleźć na toaletkach milionów kobiet na całym świecie, a także na backstage pokazów mody i sesji zdjęciowych. Szybkie, skuteczne i łagodne oczyszczanie, które zapewnia skórze ukojenie i uczucie komfortu wystarczyło, aby modelki, wizażyści, makijażyści uznali je za produkt must have w oczyszczaniu skóry.

* Sprzedaż sell-in Créaline/ Sensibio H2O wszystkie referencje. Dane YTD grudzień 2015 [dane wewnętrzne Laboratorium BIODERMA]

** Źródło: IMS Health - Pharmatrend & Paratrend na podstawie MPPEC - Rynek produktów do oczyszczenia bez spłukiwania. Dane YTD grudzień 2014.

Sensibio H2O znajdziesz w najlepszych aptekach

Listę aptek można znaleźć TUTAJ