Artykuły i porady dotyczące Ochrona przeciwsłoneczna

  • Dr Michèle Sayag, allergologist
    Dr Michèle Sayag, Alergolog.

    Pytanie internauty: Jaki jest najlepszy SPF ochrony przeciwsłonecznej dla skóry dziecka?

    Zdecydowanie zaleca się trzymanie dziecka z dala od słońca minimum do 18. miesiąca jego życia. W przypadku, gdy nie można uniknąć ekspozycji, należy użyć produktu z SPF 50+, który zapewni najlepszą ochronę przed promieniowaniem UVA. Do 3 roku życia powinno się również używać kremów przeciwsłonecznych z mineralnymi bazami (nie z filtrami chemicznymi).

    Dr Michèle Sayag, Alergolog.
Range Photoderm

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona skóry przed słońcem

Photoderm

Range Photoderm

Szukasz bezpiecznego produktu do opalania dla dzieci, z najwyższym współczynnikiem SPF lub najlepszego kremu do opalania dla twojej skóry? 

Nasze rozwiązanie: Photoderm - linia produktów przeciwsłonecznych dla wszystkich rodzajów skóry. Stworzone z myślą o zdrowej skórze, produkty Photoderm wyróżniają się spośród produktów dostępnych na rynku rewolucyjną konsystencją i najskuteczniejszą ochroną przed promieniowaniem UVA/UVB. Cała seria zawiera opatentowany kompleks BioprotectionTM, który chroni komórkowe DNA skóry. Photoderm to produkty zalecane przez dermatologów. Photoderm Bioderma oferuje rozwiązania, dostosowane do potrzeb każdej skóry, zabezpieczając ją przed szkodliwym działaniem słońca.