BIODERMA, marka NAOS, zbudowana na ekobiologii

Bioderma - zdrowa skóra

“Zamiast nadmiernie leczyć skórę, powinniśmy nauczyć ją prawidłowo funkcjonować”.

Opierając się na tym przekonaniu, francuski farmaceuta i biolog stworzył NAOS: spójny zespół marek inspirowanych skórą. Dowiedz się więcej o NAOS.

NAOS jest firmą zorientowaną na cel, firmą która rozwija swoją działalność w zakresie opieki nad ludźmi dotyczącej zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia.

NAOS postrzega skórę, jako żywy ekosystem, który stale współdziała z otoczeniem i nieustannie się zmienia. Ekobiologia zrodziła się z tej dynamicznej wizji: radykalnie różnej od tradycyjnej, bo swoje naukowe podejście opiera na szacunku dla skóry i wiedzy na temat jej biologii.

Połączenie słów: "ekosystem" i "biologia" wskazuje na pozytywne podejście, które szanuje skórę. Opiera się na idei, że ekosystem naszej skóry (biologia, fizjologia), człowiek (styl życia) i nasza  planeta są nierozerwalnie związane i współdziałają ze sobą nawzajem. W oparciu o te zasady pomagamy skórze dostosować się do otoczenia i czerpać z własnych zasobów, aby działać na przyczyny jej problemów, w celu odzyskania jej naturalnych funkcji.

BIODERMA, Institut Esthederm i Etat Pur to trzy marki, które powstały w oparciu o ekobiologiczne  podejście. Są to 3 marki inspirowane filozofią NAOS i wszystkie mają takie same podstawy naukowe i ludzkie.

ecobiology approach
BIODERMA

BIODERMA: ekobiologia wsparciem dla dermatologii.

Dla zachowania zdrowia skóry. Na długi czas.

www.bioderma.com

Esthederm

Institut Esthederm: ekobiologia wsparciem dla kosmetologii.

By zachować kapitał młodości skóry na dłużej.

www.esthederm.com

Etat Pur

Etat Pur: ekobiologia wsparciem dla spersonalizowanej pielęgnacji skóry.

By dać skórze tylko to, czego potrzebuje. Niczego więcej, niczego mniej.

www.etatpur.com

BIODERMA jest częścią uniwersalnego podejścia NAOS i od początku swojego istnienia podjęła szczególne zobowiązanie, by dermatologia była dostępna dla jak najszerszego grona odbiorców, z troską i uwagą zwracając uwagę na wszystkie rodzaje wrażliwości skóry

Care first. NAOS

W BIODERMA jesteśmy pasjonatami dbającymi o wsparcie i poprawę jakości życia każdego człowieka. Nieustannie poszukujemy innowacji, by oferować skuteczne rozwiązania dermatologiczne w poszanowaniu dla skóry, a także szeroko dostępne i łatwe w użyciu.

Nasze podejście ujmujemy w dwóch prostych słowach: care first. W pierwszej kolejności zaczynamy od dbania o skórę, ponieważ dzięki temu chcemy zrobić więcej, na miarę naszych możliwości.

Każdego dnia skóra musi dostosowywać się do środowiska, które wpływa na jej równowagę i zdrowie. Zanieczyszczenia, warunki pogodowe, promienie UV, choroby, kuracje, starzenie się... Wszystkie te czynniki osłabiają skórę, uniemożliwiając jej się bronić.

Bioderma - kobieta

Skóra staje się bardziej wrażliwa, reaktywna. Z biegiem czasu mogą pojawiać się na niej zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra każdego z nas reaguje na swój własny sposób w zależności od indywidualnego DNA.

Oprócz tych objawów ekobiologia bierze pod uwagę ogólne środowisko danej osoby. Jako marka, która opiera się na ekobiologii, BIODERMA wykorzystuje całą swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie biologii skóry i inteligencji ekosystemu, aby zrozumieć wszystkie rodzaje wrażliwości skóry i jej ciągłe interakcje, by zapewnić odpowiedź dostosowaną do każdej jej dysfunkcji.

W BIODERMA, biologia jest wsparciem dla dermatologii, by służyć zdrowiu skóry.

Nauka o formulacjach opiera się na pozytywnym podejściu: dokładnym i rygorystycznym wyborze składników dostosowanych do osiągnięcia celu oraz zastosowania ich w odpowiedniej dawce dla zdrowej skóry..

Aby zapewnić trwałą skuteczność, która szanuje nawet najbardziej wrażliwą skórę, wierzymy, że należy uważnie przyglądać się całemu ekosystemowi skóry.

Co kieruje naszym podejściem:

By skóra trwale była silniejsza, zdrowa i dostosowana do zmieniającego się otoczenia, sięgamy po najczystsze składniki aktywne z ukierunkowanym biologicznym mechanizmem działania. Składniki, które w naturalny sposób są obecne w skórze oraz usuwają przyczyny, a nie tylko objawy jej dysfunkcji.

Bioderma - Profound respect for the skin

Ponieważ nasza skóra jest w stanie lepiej wchłonąć składniki, które odzwierciedlają jej własny ekosystem, preferujemy biomimetyczne składniki, które są naturalnie obecne w naszej skórze, lub składniki, które naśladują jej naturalne funkcje. W przypadku skóry problematycznej wybieramy konkretne składniki aktywne, będące odpowiedzią na jej problemy.

company- biology formulation

Bierzemy pod uwagę czynniki wewnętrzne i zewnętrzne, zwracamy szczególną uwagę na mechanizmy biologiczne jako całość, by zapewnić holistyczną, dokładną i właściwą odpowiedź na potrzeby skóry.

 

Bioderma - Woman skin face

Pomagamy skórze dostosować się do otoczenia i odzyskać naturalny stan równowagi, ucząc ją, jak powinna właściwie funkcjonować.

Bioderma - biology

Wszystkie nasze decyzje podejmowane są na podstawie czterech powyższych czynników: wyłącznie aktywne składniki, w dawkach, które są absolutnie niezbędne, dostarczają sensorycznych wrażeń i które umożliwiają łatwe, codzienne użytkowane.

Bioderma - Atoderm Intensive Baume

Nasze produkty odzwierciedlają ekobiologiczne podejście

- Reaktywują naturalne mechanizmy skóry

- Pomagają skórze dostosować się do otoczenia

- Szanują naturalną biologię skórę

- Zachowują jej tolerancję

Oznacza to, że nasze produkty łączą w sobie widoczną i trwałą skuteczność, przy jednoczesnym poszanowaniu wrażliwości skóry.

  • ask naos

    Coś, co możesz zrobić niezależnie w Ask.NAOS.com

    • 450 formulacji
    • 650 składników
    • 40 patentów

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów NAOS, produkty dermatologiczne BIODERMA są opracowywane i produkowane we Francji.Fabryka w Aix-en-Provence jest odpowiedzialna za wszystkie działania przemysłowe i badawcze NAOS, co pozwala na pełną kontrolę nad procesem produkcji.  NAOS stawia sobie najbardziej rygorystyczne kryteria w odniesieniu do całego przemysłu farmaceutycznego, co skutkuje unikalną wiedzą na temat ekobiologii oraz eksperckością wszystkich produktów.

francuska jakość i design produktów Bioderma