Biologia wsparciem dla dermatologii

Bioderma - ekspert od zdrowej skóry

NASZA EKSPERCKOŚĆ : BIOLOGIA SKÓRY.

 

BIODERMA to marka NAOS, która od przeszło 40 lat pasjonuje się biologią skóry. Nasze innowacje i udział w przełomowych momentach dla dermatologii sprawiły, że jesteśmy pionierami w dziedzinie opieki dermatologicznej.

 

Ponieważ zdrową skórą powinien móc cieszyć się każdy, opracowujemy produkty dla indywidualnych potrzeb, dla wszystkich grup wiekowych i typów skóry, czerpiąc z naszej wiedzy z zakresu biologii skóry i naszej specjalizacji w dermatologii.

Zaprojektowane tak, by były praktyczne i łatwe w użyciu, nasze produkty dbają o Twoją skórę i wspierają ją każdego dnia, gwarantując trwałą skuteczność z pełnym szacunkiem.

BIODERMA opiera się na sieci badawczej NAOS.

Każdego dnia pracuje z nami ponad 80 partnerów z elitarnych uniwersytetów, prestiżowych ośrodków badawczych i innowaycjnych start-upów z całego świata.

Nasza wiedza i doświadczenie w biologii skórny stale rośnie, dzięki czerpaniu z najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie zdrowia skóry, rozumieniu jej naturalnych funkcji oraz wrażliwości, dysfunkcji, regeneracji i codziennej ochrony.

Współpracujemy z pracownikami służby zdrowia z całego świata, którzy podzielają naszą wizję ekobiologii. Dermatolodzy, pediatrzy, onkolodzy, pracownicy szpitali i farmaceuci aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczą w naszych programach badawczych.

Kierując się tym samym podejściem, wspólnie staramy się lepiej poznać przyczyny nierównowagi skóry, by utorować drogę dla dermatologicznych innowacji i podarować naszym Pacjentom rewolucyjne rozwiązania. 

Postęp dokonany w podstawowych badaniach , pozwala nam lepiej dbać o skórę i zdrowie każdego człowieka, krok po kroku.

Bioderma - społeczność ekspertów

Bioderma - zespół badawczy

Opracowując produktowe innowacje, współpracujemy z lekarzami, dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry.

Nasze relacje opierają się na otwartości, uważności i trosce o rozwój naszych formuł i preparatów.

Od pomysłu do produktu końcowego, w tym oceny jego skuteczności i tolerancji przez skórę, BIODERMA angażuje niezależnych ekspertów i konsumentów, by upewnić się, że nasze produkty spełniają ich potrzeby.

Ponieważ skóra jest wyjątkowa, BIODERMA dba o nią dostosowując dla niej spersonalizowaną pielęgnację opartą na zasadach ekobiologii.

W BIODERMA wierzymy, że doskonale oczyszczona skóra jest podstawą do utrzymania jej zdrowia na dłużej. Prawidłowe oczyszczanie jest pierwszym krokiem do pielęgnacji skóry i zwiększa skuteczność wszystkich następujących po nim produktów kosmetycznych. Dla nas oczyszczanie skóry jest doskonałym sposobem, by zadbać o nią z największą troską.

Dlatego rozwinęliśmy naszą dermatologiczną wiedzę, która nie ma sobie równych, co doprowadziło do powstania innowacyjnych produktów, takich jak szampon Nodé w 1977 roku - pierwszy ultra-delikatny szampon bez detergentów. Nie możemy nie wspomnieć także o kultowym Sensibio H2O, prawdziwie przełomowym płynie micelarnym, który zaspokaja potrzeby dermatologów poszukujących oczyszczającego produktu, niepodrażniającego skóry Pacjentów. BIODERMA jako pierwsza na świecie opracowała wodę micelarną, głęboko oczyszczający płyn dedykowany nawet najbardziej wrażliwej skórze.

Bioderma - woman cleansing her face

Dzięki produktom do codziennego stosowania, by dokładnie oczyścić skórę i zapewnić jej optymlne nawilżenie.

Nasze produkty pielęgnacyjne zawierają opatentowany naturalny kompleks, DAF (Dermatological Advanced Formulation), który pomaga skórze stać się mniej reaktywną.

Bioderma - zachowaj zdrowie skóry na dłużej

Podczas opracowywania naszych produktów pielęgnacyjnych stosujemy opatentowane technologie, by zapewnić kompleksowe odpowiedzi na każdy problem skóry. Opierając się na zasadach ekobiologii, nasze patenty działają na przyczyny dysfunkcji, zdecydowanie wykraczając poza objawy, by pomóc skórze przywrócić jej naturalne funkcje biologiczne.

Bioderma - adolescent with acne-prone

W przypadku niektórych chorób przewlekłych (cukrzyca, nowotwór, niewydolność nerek, etc.), stosowane leki mogą osłabić skórę i powodować negatywne skutki uboczne objawiające się gorszą kondycją skóry. Jako ekspert w dziedzinie biologii i dermatologii opracowaliśmy produkty, które są odpwiedzią na skutki uboczne leczenia klinicznego.

Bioderma - dermatologiczne wsparcie

Od ponad 40 lat opracowujemy konkretne, skuteczne rozwiązania, które są dostępne dla wszystkich i upraszczają codzienne życie, a przede wszystkim - pomagają coraz lepiej dbać o zdrowie skóry.

Poznaj kilka z naszych przełomowych odkryć