Wystarczy jedno spojrzenie na maluszka, by obudziła się w nas czułość, potrzeba troski i opieki. Tego samego wymaga delikatna skóra dziecka.

W łonie matki dziecko jest chronione przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi. Kiedy przychodzi na świat, traci tę naturalną ochronę. Ideą przyświecającą powstaniu dermokosmetyków ABCDerm jest odtworzenie tej naturalnej ochrony, dlatego wszystkie produkty serii są zgodne z biologią skóry. Skóra dziecka „uczy się” właściwej ochrony i funkcjonowania w świecie, wypracowując zdrowe przyzwyczajenia.

Skonsultuj pielęgnację Maluszka

 

ABCDerm to specjalistyczna, polecana przez dermatologów linia, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Ekspercka gama produktów jest przeznaczona dla dzieci i noworodków – już od pierwszego dnia życia. 

Produkty Bioderma z linii ABCDerm dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann w całej Polsce i na stronie internetowej www.rossmann.pl

  • Nasze produkty opierają się na zrozumieniu ekobiologii. Zgodnie z nią, uznajemy, że nasza skóra dynamicznie się zmienia, stale wchodzi w kontakt z otoczeniem, dlatego należy chronić jej naturalne mechanizmy obronne

    Wierzymy w wszechstronne podejście do pielęgnacji, z myślą o zdrowiu naszych maluszków zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dlatego nasze produkty są oparte na głębokim zrozumieniu biologii skóry oraz rygorystycznych zasadach ABCDerm Dermatological Commitment. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa delikatnej skóry niemowląt i dzieci oraz skutecznej pielęgnacji Twojego maluszka.

Zasady ABCDerm Dermatological Commitment 


 

Bezpieczeństwo

Minimalizujemy ryzyko alergii poprzez rygorystyczny dobór składników, z wyłączeniem tych, o których powszechnie wiadomo, że nie są całkowicie bezpieczne. Stosujemy zapachy wolne od alergenów. Produkty mają maksymalnie 6-miesięczny PAO dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa. Szczegółowo weryfikujemy formuły i gotowe produkty.


 

Skuteczność

Wybieramy najczystsze substancje aktywne (od sprawdzonych dostawców) w  optymalnych dawkach w celu zapewnienia skuteczności potwierdzonej dermatologicznie i poszanowania delikatnej skóry dziecka. Wykonujemy testy skuteczności w warunkach rzeczywistego użytkowania.


 

Tolerancja

Zmniejszamy liczbę wybranych składników, stosujemy składniki wielofunkcyjne w celu zagwarantowania jeszcze lepszego bezpieczeństwa oraz komfortu. Stosujemy zoptymalizowany system konserwacji z poszanowaniem dla skóry dziecka. Przeprowadzamy testy tolerancji gotowych produktów.

Seria dermokosmetyków ABCDerm zapewnia optymalne bezpieczeństwodoskonałą tolerancję, bez względu na potrzeby skóry – codzienną pielęgnację (żel do kąpieli, ultra nawilżająca emulsja do kąpieli, krem do pielęgnacji skóry) i wsparcie leczenia problemów skórnych dziecka (krem na pieluszkowe zapalenie skóry, krem na podrażnienia skóry wokół ust). Jeżeli szukasz produktów do pielęgnacji skóry atopowej swojego dziecka sięgnij po produkty z serii Atoderm

Bioderma ABCDerm Hydrant

Codzienna pielęgnacja skóry

Skóra niemowląt i dzieci

patent SKIN BARRIER THERAPY™

ABCDerm Hydratant

(2 opinii)

Łagodna emulsja ultra-nawilżająca dla dzieci i niemowląt.

Dla kogo?

Niemowlęta, Dzieci

Bioderma ABCDerm Peri oral

Pielęgnacja uzupełniająca

Specjalistyczna ochrona skóry niemowląt i dzieci

patent AMYLPRIV™

ABCDerm Péri-oral

(15 opinii)

Krem ochronno-łagodzący do skóry wokół ust dla dzieci i niemowląt.

Dla kogo?

Dzieci, Niemowlęta

Bioderma ABCDerm Change intensive

Pielęgnacja uzupełniająca

Specjalistyczna ochrona skóry niemowląt i dzieci

ABCDerm dermatologiczne bezpieczeństwo

ABCDerm Change intensif

(Brak opinii)

Krem ochronny przeciw pieluszkowym podrażnieniom skóry.

Dla kogo?

Niemowlęta

Bioderma ABDDerm Gel moussant

Codzienny preparat oczyszczający do spłukiwania

Skóra niemowląt i dzieci

ABCDerm dermatologiczne bezpieczeństwo

ABCDerm Gel moussant

(48 opinii)

Łagodny żel myjący dla dzieci i niemowląt, do włosów oraz całego ciała.

Dla kogo?

Niemowlęta, Dzieci

Bioderma Atoderm Cold Cream

Codzienny preparat oczyszczający do spłukiwania

Sucha skóra niemowląt i dzieci

ABCDerm dermatologiczne bezpieczeństwo

ABCDerm Cold-Cream Crème lavante

(Brak opinii)

Odżywcza kremowa emulsja do mycia niemowląt i dzieci

Dla kogo?

Dzieci, Niemowlęta