Nasze porady dotyczące pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej

Walka z niedoskonałościami zaczyna się od prawidłowego oczyszczania skóry mieszanej i tłustej

Błyszczenie, tłusta skóra, wypryski, zaskórniki… Jak odzyskać kontrolę nad własną skórą? Niezależnie od płci czy wieku, pierwszym krokiem do zdrowej i pięknej skóry jest jej dogłębne, ale delikatne oczyszczanie. Każdego dnia rano i wieczorem należy zmyć bakterie, brud, zanieczyszczenia i produkty uboczne przemiany materii, które nagromadzone na skórze prowadzą do powstawania pryszczy. Trzeba przy tym zadbać, aby stosowane produkty nie wysuszały skóry i nie uszkadzały jej warstwy hydrolipidowej.

Bioderma Sébium

Higiena i pielęgnacja skóry

Skóra tłusta, mieszana, trądzikowa

Sébium

Bioderma Sébium

Skóra zmienia się w okresie dojrzewania – traci miękkość, staje się grubsza i błyszcząca. Pojawiają się pierwsze niedoskonałości, które w niektórych przypadkach utrzymują się aż do dorosłości.

Nasze rozwiązanie: Sébium, seria dedykowana problemom skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. BIODERMA oferuje nową generację produktów przeciw niedoskonałościom, rekomendowanych przez dermatologów: płyn micelarny, żel myjący, kremy matujące i nawilżające. Patent FLUIDACTIV™ obecny we wszystkich produktach do pielęgnacji linii Sébium działa na przyczyny powstawania trądziku, a nie tylko maskuje objawy. Przywraca prawidłową ilośc i jakość sebum, zapobiega jego gęstnieniu i zatykaniu porów, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała pojawienia się krost i zaskórników. Skomponuj swoją pielęgnację z Sébium Bioderma!

Zlokalizuj punkty sprzedaży

Sprawdź oferty i dostępność produktów w aptekach lub gabinetach w najbliższej okolicy

Znajdź punkt sprzedaży

Zamów online

Sprawdź oferty i dostępność produktów u naszych partnerów online