Bioderma Polska | Zestawy do pielęgnacji skóry naczynkowej

Allez au contenu Allez à la navigation

29 Maj 2018

Zestawy do pielęgnacji skóry naczynkowej

Sensibio AR to kompleksowy program Anty-Rumieniowy, dermokosmetyki przeznaczone do higieny i pielęgnacji skóry naczynkowej, które chronią i uszczelniają naczynka, a także pomagają ukryć zaczerwienienia i przywrócić skórze jednolity koloryt. 

Skóra naczynkowa charakteryzuje się wrażliwością oraz występowaniem rumienia. Początkowo zaczerwienienie jest przemijające, jednak na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji i czynników nasilających dochodzi do utrwalenia rumienia i pojawiają się widoczne rozszerzone naczynia krwionośne. Sensibio AR to kompleksowy program Anty-Rumieniowy, dermokosmetyki przeznaczone do higieny i pielęgnacji skóry naczynkowej, które chronią i uszczelniają naczynka, a także pomagają ukryć zaczerwienienia i przywrócić skórze jednolity koloryt. Brak klasycznych konserwantów oraz środków zapachowych sprawia, że produkty są bardzo dobrze tolerowane. Patent ROSACTIVTM zawarty we wszystkich produktach Sensibio AR, aktywnie działa na przyczynę powstawania rumienia hamując syntezę VEGF.

W gamie preparatów odpowiadających na potrzeby skóry naczynkowej znajdziesz płyn micelarny do oczyszczania twarzy i demakijażu Sensibio H2O AR, krem aktywny Sensibio AR, który zapobiega pojawianiu się zaczerwienienia i zmniejsza jego intensywność, krem BB Sensibio AR BB Cream, który maskuje zaczerwieniania i wyrównuje koloryt skóry oraz krem tonujący Photoderm AR chroniący przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UV i wspomagający naturalne mechanizmy obronne skóry. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z myślą o potrzebach osób ze skórą naczynkową przygotowaliśmy ofertę - Sensibio AR oraz Photoderm AR SPF 50+, zakupione w zestawie pozwalają oszczędzić do 75 zł.

Zapraszamy do najlepszych aptek na terenie całej Polski.

LISTA APTEK DOSTĘPNA: TUTAJ

*Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

 

Zmniejszenie zaczerwienienia i łagodzenie podrażnień skóry jest ważne w Twojej codziennej pielegnacji?

Lubisz preparaty z linii Sensibio AR?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.