Bioderma Polska | Podaruj bliskim świąteczne zestawy dermokosmetyków

Allez au contenu Allez à la navigation

08 Grudzień 2017

Podaruj bliskim świąteczne zestawy dermokosmetyków

Wyraź troskę o skórę bliskiej osoby i podaruj jej w prezencie zestaw dermokosmetyków Bioderma odpowiednich dla potrzeb jej skóry.

Wyraź troskę o skórę bliskiej osoby i podaruj jej w prezencie zestaw dermokosmetyków Bioderma odpowiednich dla potrzeb jej skóry.

Wyrównanie kolorytu i ukojenie skóry

Zestaw stworzony z myślą o wrażliwej skórze naczynkowej, która potrzebuje ukojenia i wyrównania kolorytu, dlatego w eleganckiej kosmetyczce znajdziesz krem Sensibio AR BB Cream, który zapobiega pojawianiu się zaczerwienienia i zmniejsza jego intensywność, działa łagodząco i przeciwzapalnie, nawilża skórę, a dodatkowo chroni ją przed promieniowaniem słonecznym oraz kremowy żel pod oczy Sensibio Eye, który podnosi próg tolerancji skóry, zmniejsza obrzęk wokół oczu, nawilża i wygładza, rozświetla skórę i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

 

Perfekcyjne nawilżenie i rozświetlenie skóry

Zestaw stworzony w dwóch wariantach z myślą o wrażliwej skórze potrzebującej rozświetlenia, nawilżenia i wygładzenia. W kosmetyczce znajdziesz krem Hydrabio Perfecteur SPF 30, który głęboko i trwale nawilża skórę, chroni ją i zapobiega przedwczesnemu starzeniu, minimalizuje niedoskonałości i drobne zmarszczki nadając skórze perłowy blask oraz kremowy żel pod oczy Sensibio Eye, który podnosi próg tolerancji skóry, zmniejsza obrzęk wokół oczu, nawilża i wygładza, rozświetla skórę i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

Możesz wybrać także drugą wersję zestawu, gdzie oprócz kremu Hydrabio Perfecteur SPF 30 znajdziesz także praktyczne podróżne pojemności olejku Atoderm Huile de douche, który delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie ją odżywia i nawilża oraz płynu micelarnego Sensibio H2O, który oczyszcza skórę, zmniejsza jej reaktywność, łagodzi podrażnienia i ogranicza zaczerwienienie.

 

 

Głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

Zestaw przygotowany dla skóry wrażliwej potrzebującej nawilżenia i odżywienia. W kosmetyczce znajdziesz krem o bogatej konsystencji Hydrabio Crème, który głęboko nawilża, sprawia, że skóra staje się gładsza i wydobywa jej blask, zapobiega także przedwczesnemu starzeniu oraz praktyczne podróżne pojemności olejku Atoderm Huile de douche, który delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie ją odżywia i nawilża oraz płynu micelarnego Sensibio H2O, który oczyszcza skórę, zmniejsza jej reaktywność, łagodzi podrażnienia i ogranicza zaczerwienienie.

 

Kuracja zapewniająca intensywną regenerację skóry

Zestaw przygotowany dla skóry wymagającej intensywnej regeneracji. W eleganckiej bordowej kosmetyczce znajdziesz MATRICIUMTM opatentowane połączenie składników aktywnych, w 100% biokompatybilnych, czyli występujących w tej samej formie, które regeneruje i odżywia komórki skóry (pobudza do regeneracji zarówno naskórek, jak i skórę właściwą) i nawet 10-krotnie zwiększa skuteczność produktów do pielęgnacji skóry twarzy.

 

 

Zapraszamy do najlepszych aptek na terenie całej Polski.

Lista aptek, w których znajdziecie świąteczne zestawy, dostępna jest: TUTAJ

*Oferta obowiązuje od grudnia 2017 do wyczerpania zapasów

Delikatne pielęgnacja skóry jest dla Ciebie ważna? Lubisz dermokosmetyki Bioderma?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.

Klub Biosfera