Bioderma Polska | Nowość nawilżający olejek do kąpieli Atoderm Huile de douche

Allez au contenu Allez à la navigation

18 Styczeń 2016

Nowość nawilżający olejek do kąpieli Atoderm Huile de douche

Niekorzystne czynniki atmosferyczne, zbyt długa i silna ekspozycja słoneczna lub przebywanie na mrozie i suchym powietrzu powoduje, że skóra staje się bardzo sucha i podrażniona. Dodatkowo traci swoją miękkość i elastyczność, pojawia się uczucie dyskomfortu, ściągnięcia i napięcia.

BIODERMA proponuje nowy preparat do higieny skóry twarzy i ciała - nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic Atoderm Huile de douche.

Atoderm Huile de douche

Atoderm Huile  to kremowy olejek przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej, który  delikatnie oczyszcza – łagodna baza myjąca,  zapewnia skórze 24-godzinne nawilżenie oraz intensywnie odżywia skórę. Doskonałe odżywienie zapewnia formuła składająca się w 33% z lipidów. Atoderm Huile otula skórę ochronnym płaszczem, przez co skóra nie wymaga smarowania kremem po kąpieli. Trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów. Ponadto reguluje florę saprofityczną skóry dzięki patentowi Skin Barrier Therapy. Uszczelnia i chroni skórę, przywraca poczucie komfortu. Nie szczypie w oczy, jest hipoalergiczny, bez parabenów, może być stosowany od 1-go dnia życia.

Wypróbuj aksamitny olejek, który intensywnie ukoi Twoją skórę. Lista aptek, w których znajdziesz nowość Bioderma poniżej: