Bioderma Polska | Nowość koloryzujący krem przeciwtrądzikowy Sébium Global Cover

Allez au contenu Allez à la navigation

29 Sierpień 2017

Nowość koloryzujący krem przeciwtrądzikowy Sébium Global Cover

TO WŁAŚNIE W SKÓRZE BIODERMA znalazła sposób na przywrócenie równowagi skórze mieszanej i skłonnej do trądziku. Na długi czas. Bioderma proponuje nowość z linii Sébium - koloryzujący krem przeciwtrądzikowy z punktowym korektorem Sébium Global Cover.

TO WŁAŚNIE W SKÓRZE BIODERMA znalazła sposób na przywrócenie równowagi skórze mieszanej i skłonnej do trądziku. Na długi czas. Linia Sébium przeznaczona jest dla osób o skórze tłustej, mieszanej i trądzikowej. Produkty z tej linii oparte są na starannie dobranych składnikach, skutecznie zwalczających przyczyny i objawy trądziku. Patent FLUIDACTIV obecny we wszystkich produktach do pielęgnacji linii Sébium, przywraca prawidłową jakość sebum, zapobiega jego gęstnieniu i zatykaniu porów, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała pojawieniu się krost i zaskórników.

Sébium Global Cover Koloryzujący krem przeciwtrądzikowy z punktowym korektorem

Bioderma proponuje nowość z linii Sébium - koloryzujący krem przeciwtrądzikowy z punktowym korektorem Sébium Global Cover. Produkt leczniczy, który maskuje i eliminuje zmiany trądzikowe. Global Cover wyrównuje koloryt skóry i utrzymuje efekt zmatowienia do 12 h, a zielony korektor neutralizuje zaczerwienienia. Dzięki leczniczemu działaniu eliminuje zaskórniki i zmiany trądzikowe, ogranicza błyszczenie się skóry i zapobiega powstawaniu blizn potrądzikowych. Dodatkowo efekty jego stosowania są długotrwałe (już po trzech miesiącach użytkowania), gdyż hamuje procesy fizjologiczne powodujące pojawianie się i utrzymywanie zmian trądzikowych.

 

 

Więcej informacji o nowym produkcie Bioderma znajdziecie na stronie: Sébium Global Cover

Sébium Global Cover zakupisz w najlepszych aptekach na terenie całej Polski.

Listę aptek można znaleźć pod linkiem: TUTAJ

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

 

Właściwa pielęgnacja skóry jest dla Ciebie ważna? Lubisz preparaty z linii Sébium?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.

Klub Biosfera