Sucha skóra jest ściągnięta, szorstka, bez połysku i mało elastyczna. Suchość skóry może być stała lub okresowa. Często dotyka osób starszych, którym naturalnie brakuje lipidów
w naskórku. Suchość może się pojawiać w rożnych miejscach na ciele, ale najczęściej dotyka tych, które są poddane szczególnej ekspozycji: dłonie, przedramiona, stopy, kolana, łydki, łokcie, a także twarz. Pierwszą oznaką suchej skóry jest uczucie dyskomfortu. Jeśli wystąpi ten problem, należy działać szybko i odpowiednio odżywić naskórek, dostarczając mu wody oraz lipidów. Dzięki temu zapobiegniemy rozwojowi suchości i pojawieniu się kolejnych nieprzyjemnych objawów.

Zadbaj o swoich najbliższych, przywracając im komfort życia dzięki odpowiedniej pielęgnacji i higienie wspierającej skórę suchą - niezależnie od wieku.

Codzienna pielęgnacja skóry

Skóra normalna do suchej i wrażliwej

kompleks SKIN PROTECT™

Atoderm Crème Ultra

(191 opinii)

Ultraodżywiająca pielęgnacja zapewniająca nawilżenie. Wzmocniona bariera ochronna skóry

Dla kogo?

Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

BIODERMA zdjecie produktu, Atoderm huile de douche 1L, nawilzajacy olejek do kapieli, skora sucha, bardzo sucha, atopowa

Codzienny preparat oczyszczający do spłukiwania

Skóra bardzo sucha, atopowa i podrażniona

patent SKIN BARRIER THERAPY™

Atoderm Huile de douche

(586 opinii)

24-godzinne nawilżenie i natychmiastowy komfort już podczas kąpieli.

Dla kogo?

Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

Atoderm Intensive Gel - Creme

Codzienna pielęgnacja skóry

Skóra bardzo sucha, atopowa i podrażniona

patent SKIN BARRIER THERAPY™

Atoderm Intensive gel-crème

(68 opinii)

Balsam do ciała o intensywnie przeciwświądowym działaniu i ultralekkiej konsystencji

Dla kogo?

Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

Nasze wyjątkowe podejście w duchu ekobiologii opiera się na zasadzie, że skóra jest nieustannie ewoluującym ekosystemem, który wchodzi w interakcje z otoczeniem i którego zasoby naturalne oraz mechanizmy należy chronić. W odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków, oznacza działanie głęboko w skórze, a nie na jej powierzchni.

Wiemy, że skóra jest jednym z najważniejszych narządów naszego ciała. Jednocześnie silna i wrażliwa stanowi naszą naturalną barierą ochronną. ​Odpowiada za wiele funkcji ​w naszym organizmie. Jest odporna na wiatr i palące słońce, leczy nasze rany, reaguje na emocje i ostrzega ​nas, gdy z naszym organizmem dzieje się coś niepokojącego. 

Nasza skóra to nasz największy sprzymierzeniec. Każdego dnia wysyła Ci ważne sygnały.