Sucha skóra jest ściągnięta, szorstka, bez połysku i mało elastyczna. Suchość skóry może być stała lub okresowa. Często dotyka osób starszych, którym naturalnie brakuje lipidów
w naskórku. Suchość może się pojawiać w rożnych miejscach na ciele, ale najczęściej dotyka tych, które są poddane szczególnej ekspozycji: dłonie, przedramiona, stopy, kolana, łydki, łokcie, a także twarz. Pierwszą oznaką suchej skóry jest uczucie dyskomfortu. Jeśli wystąpi ten problem, należy działać szybko i odpowiednio odżywić naskórek, dostarczając mu wody oraz lipidów. Dzięki temu zapobiegniemy rozwojowi suchości i pojawieniu się kolejnych nieprzyjemnych objawów.

Zadbaj o swoich najbliższych, przywracając im komfort życia dzięki odpowiedniej pielęgnacji i higienie wspierającej skórę suchą - niezależnie od wieku.

 • Atoderm Crème
 • Codzienna pielęgnacja skóry

  Skóra normalna do suchej i wrażliwej

  kompleks SKIN PROTECT™

  Atoderm Crème

  ()

  Ultra-odżywcza i ochronna, codzienna pielęgnacja ciała.

  Dla kogo?

  Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

 • BIODERMA zdjecie produktu, Atoderm huile de douche 1L, nawilzajacy olejek do kapieli, skora sucha, bardzo sucha, atopowa
 • Codzienny preparat oczyszczający do spłukiwania

  Skóra bardzo sucha, atopowa i podrażniona

  patent SKIN BARRIER THERAPY™

  Atoderm Huile de douche

  ()

  24-godzinne nawilżenie i natychmiastowy komfort już podczas kąpieli.

  Dla kogo?

  Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

 • Atoderm Intensive Gel - Creme
 • Codzienna pielęgnacja skóry

  Skóra bardzo sucha, atopowa i podrażniona

  patent SKIN BARRIER THERAPY™

  Atoderm Intensive gel-crème

  ()

  Balsam do ciała o intensywnie przeciwświądowym działaniu i ultralekkiej konsystencji

  Dla kogo?

  Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

  Nasze wyjątkowe podejście w duchu ekobiologii opiera się na zasadzie, że skóra jest nieustannie ewoluującym ekosystemem, który wchodzi w interakcje z otoczeniem i którego zasoby naturalne oraz mechanizmy należy chronić. W odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków, oznacza działanie głęboko w skórze, a nie na jej powierzchni.

  Wiemy, że skóra jest jednym z najważniejszych narządów naszego ciała. Jednocześnie silna i wrażliwa stanowi naszą naturalną barierą ochronną. ​Odpowiada za wiele funkcji ​w naszym organizmie. Jest odporna na wiatr i palące słońce, leczy nasze rany, reaguje na emocje i ostrzega ​nas, gdy z naszym organizmem dzieje się coś niepokojącego. 

  Nasza skóra to nasz największy sprzymierzeniec. Każdego dnia wysyła Ci ważne sygnały.