Skóra powiek to nasza wizytówka. Jest jednak niezwykle wrażliwa, więc trzeba o nią dbać z największym szacunkiem. Mogą ją podrażniać nieodpowiednio dobrane kosmetyki do makijażu, składniki kremów, filtry przeciwsłoneczne, a nawet alergeny unoszące się w powietrzu.

Dyskomfort wynikający z pieczenia, swędzenia, suchości i bólu może znacząco wpływać na jakość naszego życia i pewność siebie. Dlatego w przypadku podrażnienia skóry okolicy oczu powinniśmy zadbać o odbudowę naturalnej bariery ochronnej i zapobieganie nawrotom podrażnienia.

Codzienna pielęgnacja skóry

Sucha i podrażniona skóra powiek z tendencją do atopii

patent SKIN BARRIER THERAPY™

Atoderm Intensive eye

(18 opinii)

Codzienna pielęgnacja podrażnionej skóry powiek 3w1: łagodzi, regeneruje i usuwa makijaż.

Dla kogo?

Dla całej rodziny (z wyłączeniem wcześniaków)

Nasze wyjątkowe podejście w duchu ekobiologii opiera się na zasadzie, że skóra jest nieustannie ewoluującym ekosystemem, który wchodzi w interakcje z otoczeniem i którego zasoby naturalne oraz mechanizmy należy chronić. W odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków, oznacza działanie głęboko w skórze, a nie na jej powierzchni.

Wiemy, że skóra jest jednym z najważniejszych narządów naszego ciała. Jednocześnie silna i wrażliwa stanowi naszą naturalną barierą ochronną. ​Odpowiada za wiele funkcji ​w naszym organizmie. Jest odporna na wiatr i palące słońce, leczy nasze rany, reaguje na emocje i ostrzega ​nas, gdy z naszym organizmem dzieje się coś niepokojącego. 

Nasza skóra to nasz największy sprzymierzeniec. Każdego dnia wysyła Ci ważne sygnały.