sensibio AR - manifesto

Często zaczynające się jako niewielki problem przemijające zaczerwienienie, bez odpowiedniego leczenia, może rozwinąć się w trądzik różowaty. Przejściowego rumień na policzkach i nosie utrwala się, pojawiają się drobne rozszerzone naczynka. Trądzik różowaty początkowo będący problemem tylko wizualnym, wywiera coraz większy wpływ na samopoczucie i jakość życia. Sensibio AR to codzienny wybór dla skóry naczynkowej, zapobiegający postępowi trądziku różowatego

  • Dr Michèle Sayag, allergologist
    Dr Michèle Sayag - Alergolog - Dyrektor medyczny NAOS.

    „Skóra wrażliwa z tendencją do trądziku różowatego może być zaczerwieniona tymczasowo, z czasem rumień może się utrwalić. Stan taki, jeśli dodatkowo towarzyszą mu widoczne rozszerzone naczynka w terminologii medycznej nazywany jest kuperozą.  Jest to najczęstsza postać trądziku różowatego. To co może być pomocne dla pacjentów, których skóra się czerwieni to przede wszystkim informacje jakie czynniki je wywołują i nasilają: gwałtowne zmiany temperatury, intensywny wysiłek fizyczny, gorące napoje, pikantne potrawy, słońce, emocje…

    Odpowiednie nawilżenie i ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo istotna. Jak wszystkie choroby, których objawy są widoczne na skórze, tak zaczerwienie jak i trądzik różowaty wywiera znaczny wpływ na samoocenę i samopoczucie.”

    Dr Michèle Sayag - Alergolog - Dyrektor medyczny NAOS.

Jeśli masz skórę naczynkową, z tendencją do trądziku różowatego Sensibio AR to jest najlepszym wyborem. Sensibio AR łagodzi zaczerwienienie i przywraca skórze komfort.

Oczyszczanie

sensibio H2O AR

Sensibio

H2O AR

Sensibio H2O AR to woda micelarna stworzona, aby uzyskać doskonałą tolerancję oraz zredukować zaczerwienienie. Jej głównym składnikiem jest wysoko oczyszczona woda o jakości farmaceutycznej, która przywraca fizjologiczną równowagę skóry. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia środowiskowe i makijaż z powierzchni skóry. Cukry zawarte w formulacji zapewniają ukojenie i redukcję stanów zapalnych. Stosuj rano i wieczorem, nanosząc obfite ilości na wacik. Nie wymaga spłukiwania.

Pielęgnacja

sensibio AR

Sensibio

AR

Produkt do pielęgnacji zarówno na dzień jak i na noc, zmniejszający zaczerwienienia i zapobiegający rozwojowi trądziku różowatego. Dobrze sprawdza się również jako baza pod makijaż, razem z niezbędną, dodatkową fotoprotekcją w ciągu dnia.

Maskowanie rumienia i fotoprotekcja

sensibio AR BB cream

Sensibio

AR BB Cream

Zawiera te same składniki aktywne co Sensibio AR. Dodatkowo, w składzie znajdują się filtry przeciwsłoneczne SPF 30 zapewniające pełną ochronę przeciwsłoneczną. Wtapia się w skórę, więc może być stosowany jako podkład, który trwale maskuje zaczerwienienie skóry zapewniający jej jednoczesną fotoprotekcję.

Fotoprotekcja

photoderm AR

Photoderm

AR SPF 50+

Produkt należący do linii przeciwsłonecznej - Photoderm. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną dla skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwienienia. Zawiera patent ROSACTIVTM. Delikatnie wyrównuje kolor skóry, nie obciążając jej. Idealny również dla mężczyzn.

Range Sensibio

Higiena i pielęgnacja skóry

Skóra wrażliwa

Sensibio

Range Sensibio

Skóra wrażliwa objawia się uczuciem gorąca lub dyskomfortu i ogólnym bądź miejscowym zaczerwienieniem. Łatwo ulega przesuszeniu, co z kolei prowadzi do jej osłabienia i nieprzyjemnego ściągnięcia.

Nasze rozwiązanie: Sensibio - seria produktów o właściwościach i konsystencji odpowiedniej do zwalczania różnych przyczyn i poziomów wrażliwości skóry.

Należący do tej serii płyn micelarny Sensibio H2O był pionierem na rynku, a obecnie jest najchętniej kupowanym i najczęściej przepisywanym produktem tej kategorii.

Produkty Sensibio Bioderma nadają się do pielęgnacji skóry wrazliwej, nadwrazliwej, naczynkowej oraz z Łojotokowym Zapaleniem Skóry.

Zlokalizuj punkty sprzedaży

Sprawdź oferty i dostępność produktów w aptekach lub gabinetach w najbliższej okolicy

Znajdź punkt sprzedaży

Zamów online

Sprawdź oferty i dostępność produktów u naszych partnerów online