Wrażliwość wrodzona jest wynikiem dysfunkcji włókien nerwowych, nadmiernie reagujących na bodźce, na które nie powinny. Wrażliwość nabyta to skóra uwrażliwiona pod wpływem czynników środowiskowych lub nieodpowiedniego stylu życia. 
W obu przypadkach objawy występujące na skórze są bardzo podobne. Może pojawić się pieczenie, ściągnięcie, mrowienie, często również zaczerwienienie. Wrodzona wrażliwość skóry powoduje, że jest ona szczególne narażona na INFLAMMAGING, a także sam INFLAMMAGING może być przyczyną wzrostu wrażliwości skóry (wrażliwość nabyta). Wrażliwość i INFLAMMAGING często występują razem.

Przedwczesnym strzeniem się skóry, wywołanym przewlekłym stanem zapalnym o niskim nasileniu. Stała ekspozycja skóry na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, może prowadzić do przewlekłego stanu zapalnego.

Komórki skóry pod wpływem wyżej wymienionych czynników wydzielają substancje obronne, które informują układ immunologiczny o zagrożeniu. Obecność tych substancji nazywamy stanem zapalnym. Warto pamiętać, że ten stan nie wiąże się ze złym samopoczuciem, gorączką czy innymi objawami, które z nim się kojarzą. Zazwyczaj jest on niewidoczny, ale czasami może objawiać się tak samo jak wrażliwość skóry. Gdy taki stan utrzymuje się zbyt długo, funkcja komórek skóry jest osłabiona, przez co skóra jest bardziej narażona na przedwczesne starzenie się. Dobra wiadomość jest taka, że przed INFLAMMAGINGIEM można się skutecznie bronić.

Sensibio Defensive to dermatologiczna odpowiedź na INFLAMMAGING. Serum to powstało, by wzmocnić Twoją skórę i bronić ją przed wczesnym starzeniem się.

Technologia w nim zawarta działa nie tylko na objawy wrażliwości, ale również celuje w przyczyny przedwczesnego starzenia się skóry. Tak wzmocniona skóra dłużej zachowuje dobra kondycje i młodość!

Eksperci Bioderma Laboratoire Dermatologique opracowali trzyetapowy model pielęgnacji, który maksymalizuje zdolność Twojej skóry do obrony przed INFLAMMAGINGIEM. 3 proste kroki i skóra wrażliwa zyskuje nowe życie. Wolne od INFLAMMAGINGU!

Sensibio H2O
wspaniale oczyszcza i koi skórę, nie wymaga spłukiwania

Sensibio Defensive serum
hamuje nadreaktywność skóry i pomaga zachować jej młodość

Sensibio Defensive – krem o lżejszej formule
Sensibio Defensive rich – krem o bogatszej formule
domykają pielęgnację i potęgują działanie serum<

Spełniło ono oczekiwania aż 96% Recenzentek, 97% z nich przyznaje mu działanie regenerujące i wzmacniające skórę, 96% zauważyło redukcję zaczerwienień, 99% poczuło wyraźne ukojenie skóry, 98% nawilżenie, a 93% rozświetlenie. Wszystkie recenzentki zgodziły się co do tego, że serum ma lekką i łatwo wchłaniającą się konsystencję. 91% Wizażanek deklaruje, że sięgnie po serum jeszcze raz, a 93% poleci swoim przyjaciółkom.

Sensibio H2O woda micelarna nr 1 w Europie

Codzienne oczyszczanie twarzy bez konieczności spłukiwania

Skóra wrażliwa Skóra normalna

Technologia Micellar

Sensibio H2O

(587 opinii)

Oryginalna woda micelarna oczyszczająca skórę. Koi i utrzymuje jej naturalną równowagę.

Dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Serum

Skóra wrażliwa i uwrażliwiona

Technologia DEFENSIVE

Sensibio Defensive Serum

(163 opinii)

Łagodzące serum nawilżające spowalniające oznaki przedwczesnego starzenia się skóry

Dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Codzienna pielęgnacja skóry

Skóra wrażliwa i uwrażliwiona

Technologia DEFENSIVE

Sensibio Defensive

(68 opinii)

Aktywna pielęgnacja wzmacniająca naturalne zdolności obronne wrażliwej skóry, która jednocześnie koi.

Dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Sensibio Defensive rich

Codzienna pielęgnacja skóry

Skóra wrażliwa i uwrażliwiona

Technologia DEFENSIVE

Sensibio Defensive rich

(44 opinii)

Aktywna pielęgnacja wzmacniająca naturalne zdolności obronne wrażliwej skóry, która jednocześnie koi.

Dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Zlokalizuj punkty sprzedaży

Sprawdź oferty i dostępność produktów w aptekach lub gabinetach w najbliższej okolicy

Znajdź punkt sprzedaży

Zamów online

Sprawdź oferty i dostępność produktów u naszych partnerów online