Dowiedz się, jak chronić skórę podczas Covid-19

BIODERMA zawsze wspierała Pacjentów, lekarzy i farmaceutów. Dlatego też z całego serca chcemy podziękować służbie zdrowia za Wasze zaangażowanie i odwagę! Chcemy Was w dlaszym ciagu wspierać, dlatego przygotowujemy dla Was zestawy ze środkami pielęgnacyjnymi, w skład których wchodzić będą preparaty na bazie alkoholu, żele myjące oraz nawilżające kremy naprawcze. Pamiętaj, że dbając o siebie, dbasz o innych. Dlatego też Twoja skóra, jako naturalna bariera ochronna, powinna być chroniona bardziej niż kiedykolwiek. Bioderma chce o nią zadbać.

Range Atoderm

Higiena i pielęgnacja skóry

Skóra normalna, sucha, bardzo sucha i atopowa

Atoderm

Range Atoderm

Sucha skóra charakteryzuje się utratą szczelności i brakiem elastyczności, które czasami połączone jest ze swędzeniem i łuszczeniem się skóry.

Nasze rozwiązanie: Atoderm - pełna gama produktów oczyszczających i pielęgnacyjnych dla skóry twarzy i ciała stanowiących unikalne rozwiązanie problemów skóry normalnej, suchej, bardzo suchej i atopowej. Dzięki zawartości opatentowanych kompleksów, seria Atoderm pomaga skórze ubogiej w lipidy, odbudować płaszcz hydrolipidowy. Wszystko w celu miękkiej i elastycznej skóry. Pożegnaj się ze ściągniętą, swędzącą skórą dzięki Atoderm Bioderma!