Przestrzeganie podstawowych środków bezpieczeństwa zalecanych przez Służbę Zdrowia:

  • Myj ręce często & odpowiednio długo: dokładne mycie dłoni i każdego z palców mydłem lub żelem dermatologicznym powinno trwać nawet 40-60 sekund. Jeśli nie masz dostępu do wody, użyj żelu antybakteryjnego.
  • Jeśli musisz wyjść z domu, zachowaj dystans: minimum 1 metr odległości od innego człowieka – pamiętaj, że to dotyczy również sprzedawców w sklepie czy farmaceutów.
  • Unikaj dotykania oczu, nosa i ust: w razie podrażnienia bon śluzowych nosa użyj soli fizjologicznej, a w przypadku oczu sztucznych łez.
  • Zachowaj higienę oddychania: podczas kichania zakryj dokładnie usta i nos łokciem lub czystą chusteczką. Chusteczkę natychmiast wyrzuć.
  • W przypadku gorączki, kaszlu lub problemów z oddychaniem, skontaktuj się bezzwłocznie telefonicznie ze stacją sanitarno-epidemiologiczną lub najbliższym szpitalem z oddziałem zakaźnym. Znajdź stację sanitarno-epidemiologiczną: https://pacjent.gov.pl/podejrzewasz-ze-masz-koronawirusa
  • Bądź na bieżąco z informacjami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i stosuj się do zaleceń. Więcej informacji znajdziesz również na stronie WHO: https://www.who.int/
Bioderma - Handwash

Skóra to bariera ochronna Twojego całego ciała - im częściej ją myjesz środkami antybakteryjnymi, tym bardziej narażasz ją na odwodnienie i wysuszenie:2

  • Po umyciu rąk nawilżaj je, by uniknąć podrażnień bariery skórnej.  
  • W przypadku noszenia maseczki, nawilżaj skórę twarzy rano i wieczorem.

Pomimo ograniczeń, nasze fabryki pracują normalnie. Nasze zespoły produkcyjne aktywnie pracują nad produkcją priorytetowych produktów do higieny oraz preparatów nawilżających, które będą spełniać potrzeby użytkowników. Jako marka NAOS, jesteśmy częścią ruchu #CAREFIRST, wraz z pracownikami służby zdrowia: dermatologami, lekarzami, farmaceutami, którzy dbają o Twoje zdrowie, o innych, o otaczający nas świat.

Ponieważ dbanie o siebie to także dbanie o tych, których kochasz, Bioderma jest całym sercem z Tobą podczas światowego kryzysu.    

Care first.

 

1Źródło : World Health Organization
2Dermatologist Opinion Leader.
Covid - factory picture hydroalcoholic gel