Sébium Sensitive to krem, który możesz stosować codziennie. Załagodzi i nawilży skórę, jednocześnie zapobiegając powstawaniu pryszczy i zaskórników. Najlepiej sprawdzi się w trakcie leczenia miejscowego, kiedy pojawiają się działania niepożądane takie jak podrażnienie, pieczenie czy zaczerwienienie skóry. Sebium Sensitive może Ci towarzyszyć przez całe leczenie, ale też po jego zakończeniu. Podtrzymasz dzięki temu efekty leczenia.

Jak działa Sébium Sensitive?

Reguluje jakość i ilość sebum – odpowiada za to Technologia SEBORESTORETM, aby zobaczyć jak działa obejrzyj film 

Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie powstałe w wyniku możliwego drażniącego działania leczenia miejscowego. Kompleks INFLASTOPTM, który hamuje wydzielanie czynników nasilających stan zapalny i zaczerwienienie. Dodatkowo odpowiada za ograniczenie powstawania nowych zmian.

W przypadku każdego typu skóry bardzo ważne jest jej prawidłowe nawilżenie. Sebium Sensitive zapewni nawilżenie do 12 h, jednocześnie delikatnie matując skórę. Ciesz się więc ukojoną, nawilżoną i zmatowioną skórą w trakcie leczenia miejscowego.

Sébium Hydra zalecany jest w trakcie leczenia izotretynoiną. Poprzez zastosowane leczenie, szczególnie w pierwszej jego fazie, skóra może być skrajnie sucha. Zadbaj więc o jej stałe nawilżenie i odżywienie. Dzięki temu leczenie będzie łatwiejsze.

Jak działa Sébium Hydra?

Przede wszystkim nawilża i odżywia skórę, która pod wpływem leczenia izotretynoiną może być skrajnie sucha. Składniki aktywne w postaci Ceramidów (naturalnie występują w skórze i stanowią jej naturalną ochronę przed utratą wody), xylitolu (cukru mającego właściwości nawilżające) oraz kompleksu glicerynowo – wazelinowego nawilża skórę i przywraca jej naturalny komfort nawet do 24h. Dodatkowo działa także przeciwzapalnie i łagodząco.

Pierwsze pryszcze to czas na wprowadzenie do swojej pielęgnacji Sebium Global. To produkt, który działa wielokierunkowo. Po pierwsze, delikatnie złuszcza naskórek, a jak już wiesz z filmu nagromadzenie naskórka przy ujściu mieszków włosowych powoduje zatykanie się porów a w konsekwencji powstawania niechcianych zmian. Reguluje też produkcję sebum i jego jakość zapobiegając gęstnieniu. Więc kiedy zauważysz pierwsze pryszcze na swojej twarzy sięgnij po Sebium Global.

Sébium Night peel to delikatny peeling dermatologiczny na noc, który minimalizuje niedoskonałości oraz redukuje błyszczenie, przywracając skórze jej naturalny blask.

Zawiera 15% kwas glikolowy, który zapewnia działanie złuszczające oraz stymulujące odnowę naskórka. Dodatkowo Sébium Night peel zawiera patent FLUIDACTIV™, który biologicznie reguluje jakość sebum, zapobiegając zatykaniu się porów i ograniczając powstawanie nowych wyprysków oraz D-panthenol , który łagodzi podrażnienia.