Należy przestrzegać środków ostrożności dotyczącyh stosowania produktu. Stosuj bezpiecznie. Przed użyciem przeczytaj etykietę i informację o produkcie.

Biphase lipoalcoolique hydrating hand sanitizer

W ciągu zaledwie kilku miesięcy pandemia Covid-19 całkowicie zmieniła nasz sposób życia. Zrozumieliśmy, jak ważne jest mycie rąk, aby uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa oraz chronić siebie i naszych bliskich. Dzięki podwójnemu działaniu dezynfekującemu i uzupełnianiu lipidów, Biphase Lipo alcoolique ułatwi Ci życie, jednocześnie dbając o skórę i zdrowie osób wokół ciebie.

 

5 rzeczy, które warto wiedzieć o Biphase Lipo alcoolique

  1. Dwufazowa formuła: żółta faza olejowa + niebieska faza alkoholowa
  2. Butelka z rozpylaczem o pojemności 100 ml, która jest łatwa w użyciu i możesz ją wszędze zabrać ze sobą
  3. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej delikatnej
  4. Dla całej rodziny, dla dzieci od 3. roku życia
  5. Bezzapachowy

Dobrze wiedzieć

Niebieski to dopiero kolor!

Piękny niebieski odcień Biphase Lipo alcoolique nie jest "dekoracją". To on wskazuje na to, czy dwie fazy produktu są ze sobą właściwie wymieszane. Niebieskie zabarwienie jest całkowicie nieszkodliwe i podobne do tego, które stosuje się w produktach ochrony przeciwsłonecznej dla dzieci w naszej ofercie Photoderm Kid.

Pamiętaj, by przed każdym użyciem wstrząsnąć buteleczkę.

Prawidłowe mycie rąk jest niezbędne: myj je tak często, jak to możliwe i za każdym razem, gdy gdzieś wychodzisz i gdy skądś wracasz - z zakupów, ze szkoły, autobusu, z samochodu itp. Jeśli jesteś w miejscu, w którym nie możesz umyć rąk wodą z mydłem, po prostu użyj Biphase Lipo alcoolique.

Dezynfekujący płyn do rąk w praktycznym, podróżnym rozmiarze 100 ml

Buteleczka Biphase Lipo alcoolique jest na tyle praktyczna, że zmieścisz ją w plecaku, torebce, a nawet w schowku na drzwiach samochodu.

Wstrząśnij

Potrząsaj buteleczką, by wymieszać fazę olejową z fazą alkoholową - zawartość powinna zmienić kolor na niebieski.

Rozpyl

Spryskaj dłonie (wystarczą 2-3 naciśnięcia sprayu)

Wmasuj

Pocieraj dłonie płynem przez około 30 sekund

Zdezynfekowana i chroniona skóra

I gotowe! Twoja skóra zostanie natychmiast zdezynfekowana i chroniona. Pamiętaj, że możesz używać Biphase Lipo alcoolique tak często, jak tego potrzebujesz

Zdezynfekowane i miękkie dłonie

Dowiedz się więcej z naszego artykułu: "Biphase Lipo alcoolique: NAOS tworzy alternatywę dla tradycyjnych środków do dezynfekcji rąk"

 

Biphase Lipo alcoolique szybko wchłania się w skórę, dając uczucie miękkości i delikatności. Nie pozostawia na dłoniach uczucia lepkości. Dodatkowo odżywia skórę po każdym użyciu, a Ty możesz od razu kontynuować swoje czynności.

Wyniki badań1 przeprowadzonych w warunkach medycznych wykazały:

  • Doskonałą tolerancję produktu wśród 95%1 badanych
  • Ochronę skóry przed wysuszeniem wśród 100%1 badanych
  • Większą miękkość i elastyczność skóry wśród 85%1 badanych

Podczas testu użytkownicy pozytywnie ocecnili format produktu w sprayu, wskazując na łatwość aplikacji, ale też odżywczy efekt po zastosowaniu płynu i brak suchości skóry.1

 

1Test przeprowadzono pod nadzorem medycznym na 20 zdrowych ochotnikach,  którzy aplikowali produkt 10 razy, codziennie przez 21 dni.

Przed rozpyleniem Biphase Lipo alcoolique sprawdź, czy Twoje dłonie są suche, ponieważ wilgoć zmniejsza skuteczność wszystkich produktów na bazie alkoholu.

Pocieraj dłonie przez co najmniej 30 sekund, aby zabić wszelkie wirusy, bakterie lub drożdże nagromadzone na skórze.

Upewnij się, że nakładasz produkt na obie dłonie, aby je w pełni zdezynfekować. Szczególną uwagę zwróć na palce.