Wyprysk atopowy : odkryj porady naszych ekspertów

  • Dr Magali Bourrel-Bouttaz, Dermatologist, France
    Dr Magali Bourrel-Bouttaz, Dermatologist.

    Zaostrzenie wyprysku atopowego nigdy nie dzieje się przypadkiem. Jesteś w stanie  leczyć i zniwelować jego negatywne skutki, ale niemniej ważne jest również rozpoznawanie sytuacji, które powodują zaostrzenia. Dr Bourrel-Bouttaz posługuje się prostym porównaniem: „Jeśli w twoim domu wybuchnie pożar, by go ugasić użyjesz wody. Jeśli zacznie się ponownie, np. dwa tygodnie później, ponownie użyjesz wody. Będziesz robił tak, dopóki nie zrozumiesz, co go powoduje! To porównanie pozwala odkryć powody występowania zaostrzeń atopii, zmniejszając tym samym liczbę czynników ryzyka i zapobiegając kryzysowi, tak, jak tylko jest to możliwe.

    Dr Magali Bourrel-Bouttaz, Dermatologist.
Range Atoderm

Higiena i pielęgnacja skóry

Skóra normalna, sucha, bardzo sucha i atopowa

Atoderm

Range Atoderm

Sucha skóra charakteryzuje się utratą szczelności i brakiem elastyczności, które czasami połączone jest ze swędzeniem i łuszczeniem się skóry.

Nasze rozwiązanie: Atoderm - pełna gama produktów oczyszczających i pielęgnacyjnych dla skóry twarzy i ciała stanowiących unikalne rozwiązanie problemów skóry normalnej, suchej, bardzo suchej i atopowej. Dzięki zawartości opatentowanych kompleksów, seria Atoderm pomaga skórze ubogiej w lipidy, odbudować płaszcz hydrolipidowy. Wszystko w celu miękkiej i elastycznej skóry. Pożegnaj się ze ściągniętą, swędzącą skórą dzięki Atoderm Bioderma!

Zlokalizuj punkty sprzedaży

Sprawdź oferty i dostępność produktów w aptekach lub gabinetach w najbliższej okolicy

Znajdź punkt sprzedaży

Zamów online

Sprawdź oferty i dostępność produktów u naszych partnerów online