Bioderma Polska | Sensibio H2O na Fashion Week Poland w Łodzi

Allez au contenu Allez à la navigation

19 Kwiecień 2015

Sensibio H2O na Fashion Week Poland w Łodzi

Sensibio H2O gości już od wielu lat na światowych backstage’ach poczynając od tych małych, a na największych kończąc. Micel doceniany jest również przez gwiazdy i towarzyszy im za kulisami wielu  teatrów czy planów filmowych. W tym roku Sensibio H2O stał się również oficjalnym partnerem XII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. To idealne środowisko dla produktu, który dokonał prawdziwej rewolucji w dziedzinie piękna i higieny. Jego nowatorska formuła bez wątpienia stanowiła innowację na światowym poziomie. Przez lata nieprzerwanie doceniany na całym świecie przez profesjonalistów, gwiazdy oraz zwykłe kobiety. Skąd wziął się fenomen tego kultowego już produktu? Sensibio H2O doskonale oczyszcza, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko, a do tego jest niezwykle delikatne i przeznaczone nawet do skóry wrażliwej. Jego sekret to micele estrów kwasów tłuszczowych, czyli cząsteczek, które skutecznie pochłaniają brud i zanieczyszczenia, dając natychmiastowe uczucie świeżości.

O tym, że po Sensibio H2O zaczęli sięgać makijażyści i modelki światowego formatu zadecydowało kilka czynników. Innowacyjność – jeden produkt zamiast kilku, nowa formuła. Skuteczność - usuwa nawet wodoodporny makijaż, dokładnie oczyszczając skórę twarzy i wokół oczu. Wygoda - nie wymaga spłukiwania. Bezpieczeństwo – idealny dla skóry wrażliwej, doskonale tolerowany, a ponadto łagodzi podrażnioną skórę. To właśnie dzięki tym wszystkim właściwościom upodobały go sobie kulisy świata mody. Maraton pokazów, który odbywa się podczas Fashion Week to prawdziwe wyzwanie dla modelek, ich włosów oraz skóry. Tylko podczas jednego dnia w trakcie takiego wydarzenia twarz modelki może być  poddawana demakijażowi nawet 10 razy! A jak wiemy podczas Fashion Week na jednym dniu absolutnie się nie kończy. Jak prezentowałby się twarz modelki ubrana w makijaż jeżeli tyle razy potraktowana zostałabym niewłaściwym produktem. Niewłaściwym czyli takim, który podrażnia, nie radzi sobie z wodoodpornym czy ciężkim makijażem.

Dlatego właśnie ludzie, którzy na co dzień pracują w branży związanej z urodą nie rozstają się z Sensibio H2O. Ekstremalne warunki, najlepszy efekt, doskonała tolerancja – to hasło najlepiej definiuje atmosferę i wyzwania, które stoją przed makijażystami i modelkami, a płyn micelarny Sensibio H2O sprawdza się w takich warunkach doskonale i naprawdę gwarantuje cerę na pokaz. Doskonale oczyszcza skórę czyli dokładnie i szybko, bez jakichkolwiek pozostałości makijażu w kilku ruchach. Bez zaczerwienień i podrażnień, bez uczucia ściągnięcia. Skoro płyn micelarny Sensibio H2O sprawdza się w tak ekstremalnych warunkach jakie panują za kulisami pokazów, sprawdzi się również idealnie na każdym prywatnym backstage’u czyli w łazience każdej kobiety.