Bioderma Polska | Płyn micelarny stworzony dla Twojej skóry

Allez au contenu Allez à la navigation

30 Maj 2016

Płyn micelarny stworzony dla Twojej skóry

To właśnie w skórze Bioderma znalazła sposób na stworzenie pierwszego płynu micelarnego. A był to kultowy Sensibio H2O – pierwszy na świecie płyn micelarny w pełni kompatybilny ze skórą. Zawarte w nim micele estrów kwasów tłuszczowych, są podobne w swojej budowie do fosfolipidów błon komórkowych i pomagają odbudować warstwę hydrolipidową skóry.

Płyn Micelarny Sensibio H2O skóra wrażliwa

 

 

Sensibio H2O idealnie sprawdzi się do oczyszczania twarzy i demakijażu skóry wrażliwej i nadwrażliwej, usuwa nawet wodoodporny makijaż, jest doskonale tolerowany, łagodzi podrażnienia i dodaje skórze blasku.

 

 

 

 

 

 

Płyny micelarne Bioderma to nie tylko Sensibio H2O, ale także 5 innych preparatów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry.

Płyn Micelarny Sensibio H2O AR skóra naczynkowa

 

 

Sensibio H2O AR płyn micelarny do skóry z problemami naczynkowymi, oczyszcza i usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej równowagi. Sensibio H2O AR redukuje zaczerwienienie skóry, regulując czynniki odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych. Zawiera innowacyjny kompleks Rosactiv®, który działa bezpośrednio na VEGF (naczyniowośródbłonkowy czynnik wzrostu), jeden z głównych mechanizmów powodujących rozszerzenie i osłabienie naczyń krwionośnych, a tym samym zaczerwienienie skóry.

 

 

 

 

 

Płyn Micelarny Sebium H2O skóra mieszana, tłusta, trądzikowa

 

 

Sébium H2O przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej i skłonnej do trądziku delikatnie oczyszcza skórę, nie przesuszając jej. Zawarty w płynie kompleks Fluidactiv® reguluje jakość sebum, zapobiegając zatykaniu się porów i rozjaśniając cerę, błyskawicznie zapewnia uczucie świeżości.

 

 

 

 

 

 

Płyn Micelarny Hydrabio H2O skóra wrażliwa, odwodniona

 

 

Hydrabio H2O nawilżający płyn micelarny do skóry odwodnionej, wrażliwej, pozbawionej blasku. Hydrabio H2O skutecznie oczyszcza skórę i jest bardzo dobrze tolerowany, koi i delikatnie usuwa zanieczyszczenia, nie zaburzając równowagi skóry. Zawiera opracowany w laboratoriach badawczych BIODERMA patent Aquagenium®, który pozwala skórze ponownie aktywować jej naturalne mechanizmy nawilżające: produkcję akwaporyn (białek odpowiedzialnych za transport wody między komórkami) i zatrzymywanie wody potrzebnej skórze.

 

 

 

 

 

Płyn Micelarny White Objective H2O skóra z przebarwieniami

 

 

White Objective H2O płyn micelarny przeznaczony dla osób posiadających plamy pigmentacyjne na skórze, przebarwienia posłoneczne, hormonalne lub powstałe w wyniku mechanicznego uszkodzenia skóry. White Objective H2O doskonale oczyszcza i usuwa makijaż z twarzy i okolic oczu, jest świetnie tolerowany przez skórę, pomaga usunąć przebarwienia. Opatentowany kompleks W.O.® działa na główne mechanizmy odpowiedzialne za pigmentację skóry, rozjaśniając przebarwienia i nie dopuszczając do ich ponownego powstania.

 

 

 

 

 

Płyn Micelarny ABCDerm H2O skóra dziecka

 

 

 

ABCDerm H2O przeznaczony jest do codziennej higieny delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Łagodnie oczyszcza skórę, błyskawicznie koi i zapewnia uczucie świeżości, jest doskonale tolerowany, bezpieczny w 100% i dopasowany do potrzeb delikatnej skóry niemowląt.  Opracowany na podstawie rygorystycznej zasady dermatologicznego bezpieczeństwa, zawiera optymalne dawki identyfikowalnych składników aktywnych. Dzieci go polubią gdyż ma uspakajający zapach i nie powoduje pieczenia oczu.

 

 

 

Płyny micelarne Bioderma znajdziesz w najlepszych aptekach na terenie całej Polski.

Sprawdź listę aptek w Twoim mieście: Punkty Sprzedaży.

Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę. Kup dowolny płyn micelarny Bioderma, dołącz do Klubu BIOsfera i zgłoś zakup, w zamian odbierz wersję podróżną płynu micelarnego o pojemności 100 ml z gamy Sébium, Sensibio lub Hydrabio oraz idealne w podróży etui na płatki kosmetyczne.

Klub Biosfera