Bioderma Polska | Nowość Hydrabio Perfecteur SPF 30

Allez au contenu Allez à la navigation

12 Kwiecień 2016

Nowość Hydrabio Perfecteur SPF 30

Uczucie ściągnięcia, wrażliwość, utrata elastyczności, wysuszenie i brak blasku. Nasza skóra odwadnia się, gdy nie jest w stanie zatrzymywać wody w głębszych warstwach i zwiększona jest jej przeznaskórkowa utrata. To właśnie w skórze Bioderma znalazła sposób na jej głębokie nawilżenie. Hydrabio to linia dermokosmetyków przeznaczonych do skóry wrażliwej i odwodnionej, która stymuluje skórę do przywrócenia jej naturalnych procesów nawilżania i funkcji ochronnych.

Krem nawilżający Hydrabio Perfecteur SPF 30

 

Bioderma proponuje nowość z linii Hydrabio – krem nawilżający, wygładzający i rozświetlający skórę Hydrabio Perfecteur SPF 30, który zapewnia skórze głębokie nawilżenie, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i chroni przed promieniowaniem UV, kryje drobne zmarszczki i niedoskonałości oraz przywraca skórze intensywny blask. Opatentowany kompleks Aquagenium® pomaga skórze biologicznie przywrócić naturalną zdolność nawilżenia. Wnika w głąb skóry w celu zwiększenia skuteczności. Filtry UVA / UVB gwarantują wysoką ochronę przed słońcem i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanym promieniami UV. Masa perłowa pozwala natychmiast ukryć niedoskonałości, a kwas salicylowy wygładza powierzchnię skóry dając długotrwały efekt blur. Skóra lepiej odbija naturalne światło, co daje efekt rozmycia. Dzień po dniu, powierzchnia skóry jest wygładzona, a cera jest promienna.

 

Wśród nowości z linii Hydrabio nasi Pacjenci znajdą także krem nawilżający o bogatej konsystencji Hydrabio Crème oraz krem nawilżający o lekkiej konsystencji Hydrabio Gel-Crème.

Krem o bogatej konsystencji Hydrabio Creme

Hydrabio Crème  dzięki bogatej i kremowej konsystencji jest idealny dla skóry suchej i bardzo suchej. Zapewnia intensywne nawilżenie nowej generacji dzięki połączeniu opatentowanego kompleksu Aquagenium® oraz fizjologicznej emulsji lamelarnej.

 

 

Krem o lekkiej konsystencji Hydrabio Gel-Creme

 

Hydrabio Gel-Crème dzięki lekkiej i świeżej żelowo-kremowej konsystencji jest idealny dla skóry normalnej i mieszanej. Hydrabio Gel-Crème oferuje intensywne nawilżenie nowej generacji dzięki połączeniu opatentowanego kompleksu Aquagenium® oraz fizjologicznej emulsji lamelarnej.

 

 

 

 

 

Dzięki bardzo delikatnej konsystencji produkty idealnie nadają się pod makijaż.

Hydrabio Perfecteur SPF 30 znajdziecie w najlepszych aptekach na terenie całej Polski.

Lista aptek dostępna: TUTAJ

Lubisz produkty z linii Hydrabio?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.

Klub Biosfera