Bioderma Polska | Fotoochrona skóry dziecka

Allez au contenu Allez à la navigation

26 Maj 2017

Fotoochrona skóry dziecka

Skóra dziecka jest szczególnie narażona na szkodliwe promienie słoneczne. Aby zapewnić jej maksymalne bezpieczeństwo należy stosować fotoochronę przez cały rok smarując twarz i całe ciało.

Skóra dziecka jest szczególnie narażona na szkodliwe promienie słoneczne. Aby zapewnić jej maksymalne bezpieczeństwo należy stosować fotoochronę przez cały rok smarując twarz i całe ciało. To właśnie w skórze Bioderma znalazła sposób na zwiększenie jej naturalnej ochrony przed słońcem. Na długi czas.

Photoderm KID to produkty skierowane do najmłodszych miłośników zabaw na słońcu. Produkty te zawierają opatentowany kompleks BIOPROTECTION, który aktywuje naturalne mechanizmy obronne, chroni komórkowe DNA i zapobiega fotostarzeniu. Zawarty w produkcie Peptyc C, który jest kombinacją trzech aminokwasów (metionina, arginina i glicyna), wzmacnia wewnętrzną, biologiczną ochronę skóry uszkodzoną przez promieniowanie UVB.

Fotoochrona dla dzieci Photoderm KID

 

Preparaty Photoderm KID to 3 produkty o różnych konsystencjach (mleczko, pianka, spray) oraz w praktycznych opakowaniach.

Mleczko ochronne dla dzieci Photoderm KID Lait gwarantuje silną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, jest świetnie tolerowane przez skórę. Niebieski kolor ułatwia równomierne rozprowadzenie preparatu, po czym szybko znika. Preparat ma gładką konsystencję i nie pozostawia tłustej powłoki ani białych śladów.

Ochronna pianka dla dzieci Photoderm KID Mousse gwarantuje silną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, zapobiega poparzeniom,a wygodna forma pianki ułatwia aplikację. Preparat ma lekką, przyjemną konsystencję i jest bardzo wydajny.

Spray ochronny dla dzieci Photoderm KID Spray gwarantuje silną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, jest świetnie tolerowany przez skórę, bezbarwny, nie pozostawia tłustej powłoki.

Photoderm Mineral Spray z filtrem mineralnym

 

 

Dla Pacjentów ze skórą atopową, skłonną do reakcji alergicznych na filtry chemiczne, czy nietolerującą promieniowania słonecznego w każdej postaci Bioderma opracowała spray z filtrem mineralnym Photoderm MINERAL SPF 50+/UVA 26.

 

 

 

 

Preparaty Photoderm KID oraz Photoderm MINERAL dostępne są teraz w specjalnej cenie 53,90 zł

Zapraszamy do najlepszych aptek na terenie całej Polski.

Listę aptek można znaleźć pod linkiem: TUTAJ

*Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

Klub Biosfera

 

 

 

 

 

 

Ochrona przeciwsłoneczna jest ważna dla Ciebie i Twojej rodziny? Lubisz preparaty z linii Photoderm?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.