Bioderma Polska | Delikatne oczyszczanie i nawilżanie skóry całej rodziny

Allez au contenu Allez à la navigation

18 Sierpień 2017

Delikatne oczyszczanie i nawilżanie skóry całej rodziny

Teraz każdy produkt do codziennej higieny wrażliwej skóry twarzy i ciała dla niemowląt, dzieci i dorosłych o pojemności 1 litr dostępny jest w specjalnej cenie 73,90 zł.

Nasza skóra każdego dnia narażona jest na wiele czynników, które mogą ją podrażniać, dlatego podczas codziennej higieny potrzebuje łagodnego oczyszczania, nawilżania i łagodzenia podrażnień. Teraz każdy produkt do codziennej higieny wrażliwej skóry twarzy i ciała dla niemowląt, dzieci i dorosłych o pojemności 1 litr dostępny jest w specjalnej cenie 73,90 zł.

SKÓRA NORMALNA I SUCHA

Nawilżający żel pod prysznic i do kąpieli o formule delikatnie perfumowanej Atoderm Gel douche łagodnie oczyszcza skórę nie zaburzając jej równowagi, koi, chroni i nadaje skórze miękkość.

Kremowy żel pod prysznic do mycia twarzy i ciała Atoderm Crème de douche oczyszcza i nawilża skórę, nadaje jej miękkość, a delikatny zapach i kremowa konsystencja działają relaksująco.

 

SKÓRA SUCHA, BARDZO SUCHA, PODRAŻNIONA I ATOPOWA

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic Atoderm Huile de douche delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie ją odżywia i otula ochronnym płaszczem, reguluje florę saprofityczną skóry, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów. Od 1-go dnia życia.

Łagodny żel oczyszczający i natłuszczający Atoderm Intensive Gel moussant delikatnie oczyszcza skórę bez naruszania warstwy hydrolipidowej, trwale odbudowuje barierę ochronną skóry oraz ogranicza rozwój patogennej flory bakteryjnej. Od 1-go dnia życia.

DELIKATNA SKÓRA DZIECI I NIEMOWLĄT

Łagodny żel myjący dla dzieci i niemowląt, do włosów oraz całego ciała ABCDerm Gel moussant delikatnie myje, nie zawiera środków ścierających i nie narusza delikatnej skóry dziecka, a włosom dodaje miękkości i sprężystości. Od 1-go dnia życia.

Wybierz produkt odpowiedni dla potrzeb skóry Twojej rodziny!

Dermokosmetyki do codziennej higieny o pojemności 1 litr w specjalnej cenie kupisz w najlepszych aptekach na terenie całej Polski.

Listę aptek można znaleźć pod linkiem: TUTAJ

*Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów

Delikatne oczyszczanie skóry jest dla Ciebie ważne? Lubisz dermokosmetyki Bioderma?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.

Klub Biosfera