Bioderma Polska | Bioderma partnerem PTCA

Allez au contenu Allez à la navigation

02 Czerwiec 2017

Bioderma partnerem PTCA

Bioderma od kilku lat w ramach akcji „Z sercem o atopii” aktywnie wspiera osoby zmagające się z atopowym zapaleniem skóry, została właśnie oficjalnym partnerem PTCA.

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych to grupa aktywnie wspierająca rodziny dotknięte problematyką chorób atopowych i budująca narzędzia do komunikacji wewnątrz środowiska rodziców, jak i na zewnątrz – z lekarzami alergologami i dermatologami w Polsce. Bioderma – która od kilku lat w ramach akcji „Z sercem o atopii” aktywnie wspiera osoby zmagające się z atopowym zapaleniem skóry – została właśnie oficjalnym partnerem PTCA. Wierzymy, że razem możemy jeszcze skuteczniej szerzyć rzetelną wiedzą dotyczącą atopowego zapalenia skóry, obalać mity i przyczyniać się do polepszenia codziennego funkcjonowania rodzin zmagających się z AZS. Atopowe zapalenie skóry to choroba, która ma wpływ nie tylko na życie atopika, ale i całej jego rodziny. Wszyscy oni potrzebują kompleksowej i systematycznej opieki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampania „Z sercem o atopii” powstała z myślą o osobach, które poszukują rzetelnej wiedzy dotyczącej atopowego zapalenia skóry i skutecznych sposobów walki z tym schorzeniem.

Więcej informacji na stronie: www.zsercemoatopii.pl