Bioderma Polska | Zespół BIODERMA

Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Praca - Rekrutacja

Zespół BIODERMA

BIODERMA wybiera na współpracowników osoby, które myślą w sposób nietuzinkowy. To całkiem logiczne, albowiem niezależność myślenia jest dla nas fundamentalną wartością. W BIODERMIE specjalistyczna wiedza musi iść w parze ze śmiałością i oryginalnością. Przede wszystkim zaś, jako firma służąca zdrowiu, cenimy wartości ludzkie.

 • Zespoły BIODERMA

  BIODERMA zatrudnia około 1000 osób w blisko 100 krajach, z czego 250  we Francji. Średnia wieku wynosi 35 lat. Firma oferuje wszystkim z nich ogromne możliwości rozwoju zarówno w centrali jak i terenie, we Francji i poza jej granicami. BIODERMA to firma, w której dzieli się pasje i kultywuje ducha przedsiębiorczości.

   
 • Model biznesowy 

  Na początku poznajemy potrzeby dermatologów, ekspertów z całego świata, farmaceutów i pacjentów z problemami dermatologicznymi. Następnie badamy procesy charakterystyczne dla ludzkiej skóry, analizujemy jej reakcje i poznajemy przyczyny tych problemów. W dalszej kolejności opracowujemy skuteczne metody leczenia chorób skóry, nie zapominając o jej fizjologii. Na samym końcu, przed udostępnieniem produktów pacjentom, prosimy dermatologów o ich ocenę i zatwierdzenie.

  W ten sposób zespoły produkcji, logistyki, marketingu i komunikacji łączą swe wysiłki, pracując na sukces innowacyjnych rozwiązań BIODERMA.

 • Kariera w BIODERMA

  BIODERMA nieustannie poszukuje utalentowanych pracowników. Szukamy silnych osobowości, które pragną codziennie poznawać naszą firmę i przyczyniać się do jej rozwoju, a pracę będą traktować jako przygodę i wyzwanie.

  W BIODERMIE stawiamy na historię i filozofię firmy, która jest naszą pasją. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie możliwości rozwoju oferujemy w Polsce i zagranicą, skontaktuj się z nami.

  Aplikuj
Góra