Bioderma Polska | Bioderma, jedna z marek NAOS

Allez au contenu Allez à la navigation

 • BIODERMA jest jedną z marek NAOS

  Ekobiologia wsparciem dla dermatologii. Dla zachowania zdrowia skóry. Na długi czas

  Ekobiologia znalazła się w centrum podejścia NAOS, po to, aby lepiej chronić ekosystem skóry i wzmacniać jej naturalne mechanizmy. Zamiast stosować zbyt wiele kuracji chcemy uczyć skórę jak powinna właściwie funkcjonować. To właśnie z tej idei zrodziły się Bioderma, Institut Esthederm oraz Etat Pur. Misja każdej z tych firm jest częścią szerszej wizji NAOS.

  NAOS jest firmą zorientowaną na cel, firmą która rozwija swoją działalność w zakresie opieki nad ludźmi dotyczącej zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia. Wierzymy w ciągłe pragnienie kwestionowania i łamania status quo, aby budować przyszłość, w której ostateczny cel będzie zawsze najważniejszy: ludzkość.

  Marka NAOS, obecna dzisiaj w ponad 100 krajach, jest jedną z 55 najlepszych światowych grup kosmetycznych, jednocześnie pozostając jedną z niewielu, która zachowała swoją niezależność. NAOS ma ambicję zdobycia pozycji globalnego lidera, chce stać się firmą rozpoznawalną na całym świecie ze względu na autentyczne i oryginalne podejście, odległe od świata tradycyjnych kosmetyków. Aby osiągnąć ten cel NAOS będzie poszerzać zakres swojej działalności wychodząc od troski o skórę a kończąc na trosce o człowieka (zdrowie, piękno, dobre samopoczucie).

  www.naos.com