Bioderma Polska | Laboratorium Bioderma

Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratorium Bioderma

 • Dermokosmetyki Bioderma

  Filozofia Bioderma

  Prekursor od 1970 roku, BIODERMA stosuje unikalną wiedzę poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu biologii w procesie tworzenia produktów. To oryginalne podejście naukowe opiera się przede wszystkim na wiedzy na temat skóry i jej mechanizmów biologicznych. Opierając się na tej idei BIODERMA tworzy dermokosmetyki, które dzięki swoim unikalnym właściwościom zaspokajają potrzeby każdego typu skóry.

  Czytaj
 • Historia BIODERMY: Innowacje, Badania

  Historia laboratorium BIODERMA,
  wizjonerska firma

  BIODERMA pozostała wierna swoim przekonaniom, broniąc obecnego w firmie ducha niezależności. Z niezmienną pasją poznajemy skórę i zgłębiamy jej tajemnice. Dzięki temu proponujemy pacjentom przełomowe i bezprecedensowe rozwiązania, które zaskakują niekonwencjonalnym podejściem. Codziennie na całym świecie tworzymy historię dermatologii.

  Czytaj
 • Innowacyjne rozwiązania i badania - Biologia i dermatologia, patenty

  Innowacyjne rozwiązania i badania

  Zgodnie z filozofią BIODERMA, nasz dział badań i rozwoju, dokłada wszelkich starań, aby utrzymać firmę w czołówce instytucji wytyczających nowe szlaki w dziedzinie biologii i dermatologii.

  Czytaj
 • Ekobiologia wsparciem dla dermatologii

  Bioderma, jedna z marek NAOS

  Ekobiologia wsparciem dla dermatologii. Dla zachowania zdrowia skóry. Na długi czas.

  Bioderma jest jedną z marek NAOS.

  Ekobiologia znalazła się w centrum podejścia NAOS, po to, aby lepiej chronić ekosystem skóry i wzmacniać jej naturalne mechanizmy.

  Czytaj
 • BIODERMA na świecie

  BIODERMA towarzyszy pacjentom, farmaceutom i lekarzom na całym świecie.

  Czytaj
 • BIODERMA - Praca - Rekrutacja

  Zespół BIODERMA

  BIODERMA wybiera na współpracowników osoby, które myślą w sposób nietuzinkowy. To całkiem logiczne, albowiem niezależność myślenia jest dla nas fundamentalną wartością. W BIODERMIE specjalistyczna wiedza musi iść w parze ze śmiałością i oryginalnością. Przede wszystkim zaś, jako firma służąca zdrowiu, cenimy wartości ludzkie.

  Czytaj