Bioderma Polska | Podziel się ze znajomymi i zyskaj więcej

Allez au contenu Allez à la navigation

23 Kwiecień 2018

Podziel się ze znajomymi i zyskaj więcej

Sensibio H2O to rewolucja w oczyszczaniu skóry wrażliwej – usuwa nawet wodoodporny makijaż, dokładnie i delikatnie oczyszczając skórę twarzy i oczu, przy zachowaniu doskonałej tolerancji.

TO WŁAŚNIE W SKÓRZE BIODERMA znalazła inspirację do stworzenia pierwszego na świecie dermatologicznego płynu micelarnego. Sensibio H2O to rewolucja w oczyszczaniu skóry wrażliwej – usuwa nawet wodoodporny makijaż, dokładnie i delikatnie oczyszczając skórę twarzy i oczu, przy zachowaniu doskonałej tolerancji. A butelka z różową nakrętką zyskała na całym świecie status kultowego produktu, uwielbianego przez gwiazdy, modelki, wizażystów i makijażystów na całym świecie.

Płyny micelarne Bioderma to nie tylko Sensibio H2O, ale szerokie portfolio płynów micelarnych dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry. Sébium H2O przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej i skłonnej do trądziku, który delikatnie oczyszcza skórę, nie przesuszając jej. Hydrabio H2O nawilżający płyn micelarny do skóry odwodnionej, wrażliwej, pozbawionej blasku.

Teraz także i Ty możesz przekonać swoją mamę, siostrę, przyjaciółkę jak delikatne, skuteczne i bezpieczne jest oczyszczanie skóry płynem micelarnym Bioderma. W wybranych aptekach znajdziesz płyny micelarne – kupując płyn o pojemności 250 ml dostaniesz gratis 2 opakowania płynów o pojemności 100 ml, które możesz przekazać dalej. Produkty możesz mieszać dowolnie wybierając te, który najlepiej odpowiadają na potrzeby skóry Twojej i bliskich Ci osób.

Płyny micelarne Bioderma znajdziesz w najlepszych aptekach na terenie całej Polski.

Sprawdź apteki biorące udział w akcji #podajdalej w Twoim mieście: TUTAJ