Bioderma Polska | Linia Photoderm z rabatem -50% w Super Pharm

Allez au contenu Allez à la navigation

14 Sierpień 2018

Linia Photoderm z rabatem -50% w Super Pharm

To właśnie w skórze Bioderma znalazła sposób na zwiększenie jej naturalnej ochrony przed słońcem. Na długi czas.

Promieniowanie UV nie jest obojętne dla naszej skóry, a poza korzyściami przynosi również negatywne skutki. Korzystne działanie słońca to synteza witaminy D3, ograniczenie objawów schorzeń skóry (łuszczyca, AZS), przyjemne odczucie ciepła, dobry nastrój czy możliwość widzenia barw. Z drugiej strony promieniowanie UV przyczynia się do powstawania zmian skórnych, takich jak rumień i oparzenia słoneczne, zaostrzenia niektórych schorzeń dermatologicznych jak np. trądzik różowaty czy przebarwienia, pojawiania się alergii, nadmiernej suchości oraz szybszego starzenia się skóry spowodowanego zmianami we włóknach kolagenu i elastyny. Promieniowanie UV niszczy DNA komórek, przez co na zmienionej pod wpływem słońca skórze mogą pojawiać się zmiany przednowotworowe i nowotwory. Niezbędne jest zatem zabezpieczanie skóry przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV, a także ochrona DNA komórek. Najlepiej nie tylko latem, ale i przez cały rok.

Linia PHOTODERM to bezpieczne dermokosmetyki przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej każdego typu skóry i w każdym wieku. W linii znajdują się zarówno dermokosmetyki do ochrony twarzy, jak i ciała.

Patent CELLULAR BIOPROTECTION ™ zawarty w dermokosmetykach z linii Photoderm działa już na poziomie komórki. Stymuluje i chroni naturalny system obronny skóry, zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA komórek i opóźnia fotostarzenie.

Dermokosmetyki z linii Photoderm to także różnorodne konsystencje - satynowa, delikatna, mgiełka, suchy dotyk, piana – dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie preparat idealnie dopasowany do potrzeb swojej skóry i chroniący DNA komórek naskórka.

Linia Photoderm ochrona przed słońcem

Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty – wszystkie ochronne dermokosmetyki z linii Photoderm można zakupić z rabatem -50% w drogerii Super Pharm.

Oferta obowiązuje do 29 sierpnia 2018r.

Promocja dotyczy wybranych drogerii Super-Pharm.

Oferta obowiązuje w stacjonarnych Punktach Sprzedaży, ich listę można znaleźć na stronie: Super-Pharm oraz w drogerii internetowej: E-drogeria Super-Pharm

 

Ochrona przeciwsłoneczna i piękna, zdrowa opalenizna są dla Ciebie ważne? Lubisz preparaty z linii Photoderm?

Dołącz do Klubu Biosfera! Zbieraj punkty za zakupy i odbieraj ulubione produkty Bioderma.